Forum Klasy MICRO Strona Główna Forum Klasy MICRO


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
REGATY BERMUDA CUP
Autor Wiadomość
FINKA 
Bywalec
PAULO


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 22
Skąd: OPOLE
Wysłany: Śro Maj 12, 2010 8:30 am   REGATY BERMUDA CUP

Zapraszamy na legendarne regaty BERmuda CUP do Czech

Zveme Vás na pátý roèník legendárního závodu BERmuda cup.

Datum:10.-11.7.2010

Místo konání: Slezská Harta, Leskovec nad Moravicí

Poøadatel: YC BER Slezská Harta o.s. www.s-h.yc.cz

Lodní tøídy: Evropa-2, Laser radial-2, Optimist, Finn, Kajutov� plachetnice, Pirát VPOZ pro Finn, Pir a Kaj Pro Kaj pohár o kapitána AKP

T�¹ít se mù¾ete na Noku-Noku párty (ti znalí u¾ ví), kter� bude prolo¾eno grilováním a pøíjemnou hudbou s posezením.
v pøíloze pøíkládám pozvánku na závod.

Dále bych Vás rád pozval na netradièní tøídenní soustøed�ní poøádan� pøed závodem 7.-9.7.2010

Více informací a online pøihlá¹ky na www.bermudacup.yc.cz


Za o.s.
Hospodáø Luká¹ Vavrla

Yach Club BER Slezská Harta o.s.
Haj ve Slezsku - Lhota
IÈO: 26570751
Tel.: +420 724 348 558

www.s-h.yc.cz
 
     
klaudi 
Bywalec
klaudi


Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: lublin
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 1:07 am   

czy ktoś z proto wybiera się do Imielina
 
     
palacz 
Duża Gaduła
FREELANCE POL-25



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 106
Skąd: hanysowo
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 9:22 am   

Jako że nie mogę się doczekać przesłania od organizatora pełnych wyników regat BERMUDA CUP 2010, a nie chciałbym czegoś pomieszać lub poprzekręcać nazwisk naszych gospodarzy, donoszę jedynie że odbyły się 3 wyścigi, w tym 1 długi wyścig przy słabym i bardzo słabym wietrze.

Gospodarze jaz zwykle świetnie poradzili sobie z organizacją, wyjątkowo sprawna komisja potrafiła nawet rozegrać wyścigi klasy europa (której limit do uznania ragat był wyższy) w tak zwanym międzyczasie, kiedy my spływaliśmy z poprzednich biegów.

Oprawa brzegowa na świetnym, poziomie, również bardzo towarzysko.

A pierwsze 2 miejsca w klasie "Kajutove Plachetnice", jak kównież po przeliczeniu wg TH ("Typovy Hendicep" AKC) wyglądały następująco:

Kod:

                                                                     wyścigi               
   sternik                 załoga                 jacht            1    2    3      suma

1. Andrzej Bekieszczuk     Paweł Lubczański       FINKA            1,   1,   1,     3
2. Magdalena Balcerak      Michał Palasz          FREELANCE        2,   2,   2,     6



Pełne wyniki w drodze.

Impreza bardzo udana żeglarsko i towarzysko. W przyszłym roku również tam jedziemy
 
     
palacz 
Duża Gaduła
FREELANCE POL-25



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 106
Skąd: hanysowo
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 4:15 pm   

A oto pełne wyniki regat Bermuda Cup 2010 w klasie jachtów kabinowych:

Kod:

                                                             Wyścigi       
   sternik               załoga                   jacht    1    2    3    suma

1  Bekieszczuk Andrzej   Lubczański Paweł        POL 62    1,   1,   1         3

2  Balcerak Magdalena    Palasz Michal           POL 25    2,   2,   2         6

3  Prá¹il Jan            PospĂ­Âąil Leon           CZE 12    3,   3,   3         9

4  Jurèík Tomá¹          Zádrapa Petr            CZE 11    5,   4,   4        13
                         Diazová Lenka                         
                         Diaz ZbynĂ?k               

5  OpĂ?la Richard         Radek KryÂątof           CZE 14    4,   5,   5        14
                         OpĂ?la Michal               

6  Krywda Bohuslav       Krywdová EliÂąka         CZE 16    12,  6,   6        24

7  ÈernĂ˝ Pavel           Juøicová Petra          CZE 10    10,  7,   9        26
                         Tròák Luká¹               

8  Kuèera VĂ­tĂ?zslav                              CZE 9     9,   9,   8        26


9  Kovalnèík Pavel       Kovalanèíková Lenka     CZE 15    6,   8, DNC        33
                         Drápal Petr               

10 Hromada Jaroslav      Schnaider VĂ­t           CZE 3    16,  10,  7         33

11 Zapadlo Petr          Zapadlová Jitka         CZE 641   13,  13,  11       37
                         Zapadlo Â?tĂ?pán               

12 Svoboda Pavel         Svobodová PavlĂ­na       CZE 5    17,  12,  10        39

13 Máca Jára             VeÂľková Marie           CZE 13    11, 11, DNC        41

14 Bolek Jan             SkalnĂ˝ Pavel            CZE 8    7, DNC, DNC         45
                         Siller Adam               

15 Strohalm Roman        Strohalm Petr           CZE 17    8, DNC, DNC        46
                         JakubĂ­k Tomá¹               

16 BrokeÂą DuÂąan          Svoboda Tomá¹           CZE 18   14, DNC, DNC        52
                           

17 Yemanová Pavla        JakibĂ­ková Klára        CZE 4    15, DNC, DNC        53
                         Strohalm Petr                   
                         Tománek Jaroslav               

18 Klepek LukaÂą          Â?enè Petr               CZE 1    18, DNC, DNC        56


Raz jeszcze dziękujemy naszym czeskim gospodarzom.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,058 sekundy. Zapytań do SQL: 9