Forum Klasy MICRO Strona Główna Forum Klasy MICRO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
22 października 2016 we Włocławku
Autor Wiadomość
robert 
Duża Gaduła
mBank.pl POL 720

Wysłany: Śro Paź 29, 2014 10:59 am   22 października 2016 we Włocławku

Szanowni żeglarze, pasjonaci klasy micro,

W imieniu Zarządu Klasy Micro serdecznie zapraszam Was na Walne Zebranie Członków Klasy Micro, które odbędzie się w dniu 15 listopada w Łodzi, w godzinach 15-18.
Dzięki uprzejmości organizatorów Targów BoatShow, spotkanie odbędzie się w sali E, na terenie hali ekspozycyjnej (na 1 piętrze). Zwracamy uwagę, iz wejście na teren hali ekspozycyjnej wymaga zakupienia biletu wstępu. W ramach spotkania omówimy zakończony właśnie sezon, zaplanujemy kolejny oraz omówimy kalendarz Grand Prix Polski klasy Micro 2015. Przeprowadzone zostaną także wybory nowego Zarządu Klasy Micro na kadencje 2015-2016.

Równolegle zapraszamy organizatorów regat, chcących zaprezentować swoją imprezę. Bedzie to doskonała okazja, aby zachęcić Członków Klasy Micro do udziału w organizowanych przez siebie regatach. Co ważne, Członkowie Klasy Micro w dalszej części Zebrania, wybierając imprezy wchodzące w skład Grand Prix Polski Klasy Micro, będą mogli oprzeć się o prezentowane przez Państwa materiały. Organizatorów chętnych do przedstawienie swojej oferty prosimy o kontakt z Rafałem Moszczyńskim, tel 664 044 960 mail rafal_moszczynski@o2.pl.
Z wyrazami szacunku,
Zarząd PRTKM.

krzysiek 
Mała Gaduła

Wysłany: Śro Lis 05, 2014 9:30 pm   

Żeglarze klasy micro, z ogromnym smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci "Dzikiego" - Andrzeja Nowickiego /zmarł ok godziny 17.00/ niezapomnianego sternika "Brendy" ostatnich sezonów. Trudno uwierzyć i trudno się z tym pogodzić... Pomyślnych wiatrów po tamtej stronie.

barbital 
Mała Gaduła

Wysłany: Pią Lis 07, 2014 1:42 am   

:(

krzysiek 
Mała Gaduła

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 5:25 pm   

Na Wniosek Komisji Rewizyjnej (przesłanej do mnie) wnoszę o Walne Nadzwyczajne Zebranie Członków Klasy Micro na dzień 22 października 2016 we Włocławku (dokładna godzina i miejsce będzie podane w ciągu tygodnia).

Prosimy o przybycie.

Krzysztof Mariański

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 7:16 pm   

Krzysiek. a może zadzwonić do Motora i zrobić to w hotelu Płocku co teraz byliśmy ?

Co inni na to ?

Bartek

krzysiek 
Mała Gaduła

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 9:48 am   

Bartek,

Dzwonił do mnie Rafał i zaproponował spotkanie tydzień później na Targach Żeglarskich w Warszawie. Dalszych ustaleń z Komisją Rewizyjną nie znam.

pozdrow

Krzysiek

Rafał 
Ogromna Gaduła

Wysłany: Pią Wrz 30, 2016 10:57 am   

ja się dostosuję
może być Włocławek, nawet dzisiaj jadę na Błękitną wstęgę i mogę zapytać, czy będzie wolna sala klubowa nad barem. mogę dojechać do Płocka z tym, że bez noclegu bo terminy mam już napięte a mogę również tydzień później dojechać do Nadarzyna na nowe i według organizatora największe targi żeglarskie w Polsce. może być różnie bo to pierwsza edycja a miano "naj" zyskuje się chyba po, ale może się mylę:)

rafał

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 12:51 am   

Pisze tu a nie na maile, żeby wszyscy wiedzieli, czy mamy jakiś termin tego spotkania, chciałbym przyjechać, ale Włocławek to półświata od Szczecina i musze to zaplanować i ogarnać firmę czy coś wiadomo pewnego ?

krzysiek 
Mała Gaduła

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 9:29 am   

Bartek,

Wczoraj dzwonił Maciek - rozmawiał z Rafałem i ustalili 22/10 marina Zarzeczewo.
Miał jeszcze ustalić godzinę z Mariną z Włocławka.

Pozdrow

Krzysiek

Rafał 
Ogromna Gaduła

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 10:18 am   

potwierdziłem z Wojtkiem Wareckim termin i godzinę.

spotykamy się w gościnnej marinie Zarzeczewo 22 października o godzinie 15,00
do dyspozycji mamy andresolę i bar. będzie możliwość zjedzenia obiadu. ustaliłem, że będziemy gośćmi do około 18,00

ja przyjadę najprawdopodobniej z Anettą i Anną Marią

pozdrawiam
rafał

krzysiek 
Mała Gaduła

Wysłany: Wto Paź 04, 2016 1:29 pm   

Kto przyjedzie jeszcze ?

grocek 
Duża Gaduła

Wysłany: Śro Paź 05, 2016 8:23 pm   

Wybieram się :)

grocek 
Duża Gaduła

Wysłany: Śro Paź 19, 2016 7:50 pm   

Możemy się trochę spóźnić

Rafał 
Ogromna Gaduła

Wysłany: Czw Paź 20, 2016 7:37 am   

na 15-tą? :mrgreen:

my w składzie Anetta, Anna Maria i ja planujemy być punktualnie :lol:

choć dowodzi wycieczką Anetta to może być różnie :mrgreen:

rafał

Borys 
Bywalec
Borys

Wysłany: Wto Paź 25, 2016 10:50 pm   

W dniu 2016/10/22 w Marinie Zarzaczewo na Walnym Zebraniu Poslkiego Stowarzyszenia Regatowego Klasy Micro wybrano nowy Zarząd w skłądzie:
Prezes Zarządu
- Borys Celmer
Członkowie Zarządu:
- Bartosz Piotrowski,
- Mikołaj Chodubski,
- Mirosław Zajac
Skarbnik
- Anna-Maria Stawicka

W imieniu nowego Zarządu dziękuję za okazane zaufanie. Dzięuję też członkom odchodzącego Zarządu za włożoną pracę.

Priorytetem Zarządu na najbliższą kadencję będzie organizacja Mistrzostw Świata w 2018r. w Szczecinie i przygotowanie do tej impresy polskich zawodników.
W tym celu planujemy zintensyfikowanie promocji medialnej Klasy Micro i zbudowanie silnego, spójnego wizerunku profesjonalnej, sportowej organizacji. Wizerunku atrakcyjnego dla potencjalnych sponsorów.
Ponadto dbać będziemy o podnoszenie poziomu sportowego załóg oraz jakości sędziowania, tak aby zdobyć jak najwięcej medali na Mistrostwach w 2018r.
Liczymy na to, że podjęte działania pozwolą na pozyskanie środków niezbędnych dla podniesienia jakości organizwanych regat oraz liczebności aktywnych zawodników.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że tych zadań Zarząd nie zrealizuje samodzielnie. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich członków i sympatyków Klasy Micro w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem odchodzącego Zarządu.

Liczę na to, że wszyscy członkowie Stowarzyszenia odczują pozytywne efekty zaplanowanych działań.
Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i życzę powodzenia na wodzie.

Borys Celmer
Przezes

Odpowiedz do tematu