Forum Klasy MICRO Strona Główna Forum Klasy MICRO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
International Polish Micro Class Championship 2010 BOATSHOW
Autor Wiadomość
Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Wto Lip 06, 2010 9:15 pm   International Polish Micro Class Championship 2010 BOATSHOW

tak sobie czytam zawiadomienie i mam pyt. bo zarezerwowałem sobie wolne w weekend a teraz czytam że ścigamy się także w piątek, czy dobrze czytam? jesteśmy o dzień dłużej? bo to strasznie komplikuje życie bo trzeba jeszcze czwartek zawalić w pracy :???: :???:

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 7:05 am   

prosiłbym o szybką odpowiedź, bo sezon urlopowy w pełni w budżetówce i raczej nic już nie wykombinuje, przez to późne zawiadomienie chciałbym tylko zaznaczyć że w "Kalendarzu Grand Prix MICRO 2010" ostatnio zmienianym 28.06 nie ma wpisu że MP trwają od 16-18 tylko 17-18.

Proszę o pilną odp.

jurij
Duża Gaduła
POL-79 BEAVER

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 8:04 am   

Hej Bartek,
Obawiam się, że to prawda...faktycznie w kalendarzu jest nadal 17-18..ale na zebraniu we Włocławku była mowa o tym, że MP będą o jeden dzień dłuższe - nie wiem dlaczego to info nie zawisło wcześniej na stronie.
Dobrze by było, żeby Zarząd ostatecznie potwierdził termin MP.
Pozdrawiam :mrgreen:

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 8:26 am   

my niestety chyba odpadamy 3 osoby, 3 prace, 3 problemy z powiększeniem urlopu ... za późno zawiadomienie się ukazało i mamy zły kalendarz na stronie ... ktoś ma podobny problem czy wszyscy wiedzieli o 3 dniach wyścigów? może zarząd by zmienił nasze zawiadomienia jakby było nas więcej??

pozdr
bartek

marcin 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 8:41 am   

Witam,

zgadzam się w kwestii zawiadomienia. Niestety, otrzymaliśmy je dopiero teraz.... To standardowy problem zawodów organizowanych w Polsce. Moi drodzy, MP to ważna impreza i zawsze zajmowała nam 3 dni. Trudno podejmować ryzyko rozegrania zawodów rangi MP w 2 dni. Jeżeli uważacie, że 2 dni wystarczy...

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 8:57 am   

Pewnie że uważam że MP powinniśmy jeździć parę dni i jak najwięcej wyścigów, chodzi mi o spóźnione zawiadomienie, zły kalendarz na stronie, a co za tym idzie wcześniej ustalone na ich podstawie urlopy, które w okresie urlopowym praktycznie nie podlegają już negocjacji (tak jest w budżetówce przynajmniej u nas na Akademii) :roll: :roll: :roll:

dlatego się pytam czy ktoś jest w podobnej sytuacji ?? bo jeśli tak to można by zastanowić się nad zmianą w tamtym roku jeździliśmy dwa dni całą niesamowitą sobotę i niedzielę więc da się zrobić 10 wyścigów w dwa dni, ale jak nikt nie ma takiego problemu jak my to po prostu tylko nas zabraknie.... :?: :!:

pozdr.

marcin 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 9:26 am   

Witam,

kalendarz został przygotowany zgodnie z kalendarzem PPJK. Proszę Państwa, w tym roku są generalne problemy z załatwieniem czegokolwiek...z wiadomych względów. Na spotkaniu we Włocławku ustaliliśmy wspólnie, że będą to 3 dni. Piątek udało mi się załatwić jako dodatkowy dzień.

Prosze Państwa, decydujcie. Mają być 2 dni, będa 2 dni. Przy czym uprzedzam, że nie będzie oodzielnej trasy regatowej dla micro, bo podobnie jak w ubiegłym roku wymagałoby to dodatkowej opłaty z naszej strony..

Pozdrawiam

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 9:33 am   

daj Marcin z 2 dni niech ludzie zobaczą tego posta i się wypowiedzą

Dziękuję ci za szybkie odpowiedzi

robert 
Duża Gaduła
mBank.pl POL 720

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 9:36 am   

Stempu, ja niestety też nie wiedziałem że Giżycko planowane jest na 3 dni...
Inaczej ułożyliśmy sobie kalendarz urlopowo - treningowy... Nie przewidywaliśmy kolejnego dnia wolnego w piątek przed Giżyckiem. Co za tym idzie jest duża szansa, że w piątek nie damy rady się pojawić....
W naszym wypadku okaże się to dopiero po weekendzie w Gdańsku, ale szanse widzę marne. Podobnie jak u ciebie 3 prace, 3 miasta, 3 ludzi, dwa końce Polski...

marcin 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 9:38 am   

Proszę bardzo. Osobiście uważam:

- 3 dni: potrzebujemy mieć czas na dokonanie pomiarów jachtów i rozegranie dostatecznej ilości wyścigów

Ustaliliśmy, że zwycięskie jachty będą podlegały pomiarowi wagi, stateczności i sprawdzeniu blokady skrzyni mieczowej w położeniu, w którym jacht spełnia stateczność.

adriana
Mała Gaduła

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 10:05 am   

Panowie, ja osobiście jestem za trzema dniami.

Po pierwsze wszyscy byliście na zebraniu na Długodystansowych Mistrzostwach i zgodziliście się ze bezpieczniej będzie (ze względu na pogodę) zrobić mistrzostwa przez trzy dni.

A niestety według długoterminowych prognoz dla Giżycka ma nie być wiatru, więc mistrzostwa mogą się nie odbyć.

robert 
Duża Gaduła
mBank.pl POL 720

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 10:45 am   

Ada, ja na zebraniu byłem obecny, ale telefonicznie :) nie dotarła do mnie ta informacja.
Tak, zdecydowanie 3 dni są lepszym rozwiązaniem dla imprez tej rangi. Praktycznie jednak nie mam pewności, czy będę w stanie dotrzeć, z uwagi na zaplanowany z załoga kalendarz startów. Okaże się to dopiero w Gdańsku.

Marcin, pomiary jachtów po wyścigach jak najbardziej tak. Super pomysł.
Marcin, czy możemy ustalić już jakieś miejsce, zakomunikować to już na samym początku regat, gdzie spływa pierwsza trójka z każdego biegu po dniu regat?
Pytam, gdyż to pozwoli z góry zakomunikować, kto ma spłynąć na pomiary, mamy w tym miejscu przygotowane przyrządy pomiarowe, nie ma wątpliwości i zasady są jasne. Nikt nie oddala się od jachtu przed zakończeniem pomiarów.

Kto będzie te pomiary wykonywał?

Pytanie kto płaci za dźwig do pomiarów wagi? Pytam to jako zawodnik i jako skarbnik (obie kasy są podobnie puste:) )

robert 
Duża Gaduła
mBank.pl POL 720

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 12:45 pm   

Hej, przed chwilą dostałem następującego maila:
---
Dear!
5 Russian boats would come to Mazury in Gizycko according to the
calendar - http://microclass.org/calendarEM2010.html

RUS 77 JETON
RUS 117 Persistensy
RUS 59 Igrushka
RUS 911 BEZO
RUS Magia

Where can I see information about the regatta and the Notice of Race.
Andrey Maslov
-----

zapowiada się więc iście międzynarodowo ;) Oznacza to iż szybko trzeba zdecydować czy startujemy w piątek czy nie. Biorąc pod uwagę wątpliwości dotyczące kalendarzy uważam iż piątek powinniśmy odpuścić, mimo iż istnieje ryzyko wiatrowe w sobotę i niedzielę.
Osobiście smutno mi z tego powodu, bo każdy dzień regat to dodatkowy super trening przed MŚ we Francji, zwłaszcza w kontekście chłopaków z Rosji, jednakże nie możemy/nie powinniśmy zmieniać kalendarza w ostatniej prawie chwili.

robert 
Duża Gaduła
mBank.pl POL 720

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 2:00 pm   

Ada z Marcinem działają - będzie dobrze ;)
Ada, Marcin dzięki!

Bartek
Duża Gaduła
Bartosz Piotrowski

Wysłany: Śro Lip 07, 2010 2:17 pm   

trochę lipa wyszła ale może jakoś da się wszystkich pogodzić tych co wiedzieli i nie wiedzieli..

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi